lokalizacjaul. Górna 29
16-400 Suwałki

telefon+48 664 845 145
telefon+48 602 499 030

emailbalustrada.suwalki@wp.pl
lupaZobacz na mapie

Atuty firmy

Firma Metal Kraft z bogatym doświadczeniem w wytwarzaniu balustrad a także schodów najwyższej jakości oferuje mnogość różnych oryginalnych kompozycji. Oferta zawiera balustrady zarówno stosowane wewnątrz obiektu jak i te przeznaczone do otwartych przestrzeni. Styl naszych produktów mówi sam za siebie - naturalność połączona z nowoczesnością dzięki czemu potrafią zaadaptować każde wnętrze nie burząc zamierzonych koncepcji klienta. Łączenie kompozytów takich jak stal nierdzewna, drewno i szkło przekładają się na niesamowity efekt końcowy, który będzie służył przez długie lata.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, realizujemy projekty dla osób prywatnych jak i większe realizacje typu budynki użyteczności publicznej.

Zwracamy uwagę na estetykę wykonania, solidność i fachowość wyciągniętą z kilkunastoletniego doświadczenia w tej branży oraz konkurencyjne ceny i szybkie terminy realizacji.

Nasza bogata oferta zawiera produkty wykonane w profesjonalny sposób z materiałów najwyższej jakości.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były niezwykle trwałe i odporne na wszelkie uszkodzenia. Zdobyta przez nas wiedza i umiejętności sprzyjają tworzeniu wysokiej klasy artykułów nierdzewnych i szklanych. Dodatkowo dzięki stosowanej przez nas technologii możemy zaoferować wytrzymałe balustrady oraz wiele innych produktów.

Ostatnie realizacje